İkinci el araba almak isteyenlere ALJ Finans’tan taşıt kredisi

ALJ Finans, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi nedeniyle otomotiv sektöründe yaşanan zor günlerin ardından yeni bir uygulama başlattı. ALJ, yeni kampanyasında, ikinci el araba almak isteyen müşterilerine özel, dijital taşıt kredisi fırsatı sunuyor.

Otomobil kredileri sağlayan ALJ Finans, özellikle ikinci el araçlara talebin arttığı bu dönemde, geniş anlaşmalı satıcı ağıyla seçenekleri arttırıyor. Yüzde 1,09’dan başlayan faiz oranlarıyla, 15 yaşa kadar araçlar için müşterilerine hem showroomlardan hem de dijital platformlar üzerinden başvuru imkanı sağlıyor.

Son dönemlerde, yeni normale geçiş ile birlikte araç değiştirme, araç kiralama veya toplu taşıma yerine kendi araçlarını kullanmak isteyenlerin sayısı bir hayli arttı.  ALJ ise bu durumların içinde bulunan müşterilerinİ; “KredimOL” web ve mobil uygulamasından 48 aya varan vadeli, uygun ödeme koşullarıyla dijital taşıt kredisi hizmeti ile destekliyor.

“KredimOL” uygulaması sayesinde yeni veya ikinci el araba almak isteyenler, ne kadar kredi alabileceklerini ücretsiz olarak öğrenebilecek. Web sitesi ve uygulama üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde kredi başvurularını gerçekleştirebiliyorlar.

ALJ Finans Genel Müdürü Soner Irmak

Kredisi onaylanmış ve araçlarını teslim alacak müşteriler, e-sözleşme uygulaması sayesinde, kredi sözleşmelerini ve krediyle ilgili dokümanların büyük bir bölümünü, mobil cihazları üzerinden elektronik ortamda inceleyerek onaylayabiliyor.

Kredi sonrası işlemlerini ise yine KredimOL Mobil uygulamasından ve ALJ Finans’ın web sitesindeki Online İşlemlerden takip edebiliyorlar. Taksit ödemeleri içinde anlaşmalı bankaların internet şubelerini kullanarak evlerinden çıkmadan ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz