İki devden büyük ortaklık


Doğuş Otomotiv ile BP önemli bir işbirliğine imza attı. Yeni işbirliğiyle Doğuş Otomotiv müşterileri, BP’den her akaryakıt alımında yüzde 3 oranında hediye akaryakıt kazanıyor

Doğuş Otomotiv’in Volkswagen Binek Araç, Volkswagen Ticari Araç, Audi, SEAT ve Scania markalarının dahil olduğu uygulamada, araç kullanıcılarının cep telefonu numaralarını BP istasyonlarında söylemeleri yeterli olacak. Kampanyadan sadece bireysel müşteriler faydalanabilecek.

Mevcut sadakat kartı uygulamalarından, çok daha kolay ve hızlı olmasıyla öne çıkan uygulama için her iki firmanın teknolojik altyapılarında ortak entegrasyona gidilerek yeni bir altyapı oluşturuldu.

“Stratejik işbirlikleri gelecek için önemli”

Otomotiv sektöründeki rekabetin her geçen gün daha arttığına dikkat çeken Doğuş Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Ali Bilaloğlu ise yakın gelecekte sektöründe öncü, çok uluslu ve global firmaların iddialarını ve rekabetçi yapılarını devam ettirebilmeleri için aynı hedefleri belirlemiş, aynı değerleri ilke edinmiş stratejik ortaklarla hareket etmelerinin gerektiğini belirtti. Bilaloğlu “Doğuş Otomotiv olarak kurulduğumuz günden bu yana önceliğimiz müşteri memnuniyeti oldu. Müşterilerimizin faydasına olacak ve bizim farkımızı ortaya koyacak her türlü çalışmanın içerisinde olmaya daima gayret gösterdik ve bu konudaki çalışmalarımızı da sürdürmeye devam ediyoruz. Belirtmiş olduğum ana değerlerimizde örtüştüğümüz BP Türkiye ile müşterilerimize sunacağımız yeni bir hizmet projesini sizlerle paylaşıyoruz” dedi.

Cevap Gönder

Please enter your comment!
Please enter your name here