Ibiza’ya eşlik etti! Yeni Seat Arona 2021 özellikleri

Seat Arona 2021 özellikleri

Tıpkı makyajlı Seat Ibiza gibi Arona’da da her donanım seviyesinde LED farlar standart olarak geliyor. Arka tarafta yeni bir difüzörün kullanıldığı araçta, ufak bir dokunuşun yapıldığı spoyleri görüyoruz. Önce yeni Seat logosuna, arkada el yazısıyla yazılmış “Arona” yazısı eşlik ediyor.

Seat Arona 2021 özellikleri ile ilgili detaylarda kabine baktığımızda bizi tamamen yeni bir gösterge paneli tasarımı karşılıyor. Önceki modeldeki merkezi bilgi-eğlence sistemi, ön panelin üstüne monte edilmiş durumda ve artık daha büyük bir ekranda hayat buluyor. Giriş seviyesinde 8.25 inçlik bir ekranın kullanıldığı araçta, donanım seviyesi arttıkça 9.2 inçlik bir ekran görmek mümkün. FR Sport ve Xperience Lux versiyonlarında ise 10.25 inçlik bir dijital gösterge panelinin kullanıldığını söyleyelim.

arona 2021 içi

Arona’da artık yeni ve daha işlevsel bir direksiyon var. Havalandırma çıkışlarının etrafında ise ekstra aydınlatmalar kullanılıyor. Arona’nın ortam aydınlatması, donanım seviyesine göre de değişiyor.

11. nesil Honda Civic Sedan’ın ilk fotoğrafı

Teknoloji yükseltmesinin bir parçası olarak, Seat Connect desteği de Arona’da kendine yer buluyor. Bu sayede sürücü gerçek zamanlı trafik bilgisine erişebiliyor. Sistem aynı zamanda bir akıllı telefon uygulamasıyla eşleşerek, sürücünün aracın kapılarını uzaktan kilitlemesine ve kilidini açmasına, aracın yakıt seviyesini kontrol etmesine ve hız uyarılarını ayarlamasına olanak tanıyor. Uygulama aynı zamanda kalabalık otoparklarda da sürücüye yardımcı oluyor. Aracını bulamayan sürücü, Arona’nın kornasını uygulama üzerinden çalıp, ışıklarını etkinleştirebiliyor.

makyajlı seat arona

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz