Hyundai Tucson Power Edition ile aileyi genişletiyor

Koreli Hyundai’nin Türkiye’de en sevilen modellerinden biri tartışmasız yeni Tucson oldu. Hyundai de bunu biliyor ki aileyi genişletecek yeni çözümlere yöneliyor. Şimdi de yeni bir versiyon Tucson seçenekleri arasına katıldı. Hyundai, Tucson modeline Power Edition adını verdiği yeni bir donanım seviyesi daha ekledi. Power Edition donanımı sadece 1.6 lt benzinli T-GDI motorla birlikte satışa çıkıyor.

Hyundai Assan, geçtiğimiz hafta Kona modelini Smart adlı yeni donanım seviyesini ülkemizde satışa sunmuştu. Şimdi de C-SUV segmentindeki modeli Tucson’a yepyeni bir donanım seviyesi hazırladı. Power Edition adı verilen yeni versiyon, modelinin en güçlü ve en performanslı motoru olan 177 beygirlik, benzinli turbo ünite ile birlikte satılacak.

Hyundai Tucson Power Edition, güçlü motoru ile birlikte; 4×2 çekiş sistemini ve 7 ileri çift kavramalı DCT şanzımanı kullanacak. C-SUV segmentinde artan benzinli motor talebini karşılayabilmek adına geliştirilen Power Edition, yalnızca tek bir donanım seviyesi olarak satışa sunuluyor.

Hyundai Assan, sadece benzinli Tucson için getirilen yeni donanım paketli versiyondan 2 bin adetlik satış planlıyor.

Bu yeni donanım ile birlikte Tucson yeni görünümüne ve teknolojilere de kavuşacak. 18 inç alüminyum alaşımlı jantları, elektrikli açılır panoramik cam tavanı ve 7 inç dokunmatik ekrana sahip multimedya eğlence sistemleri paketin içerisindeki ilk özellikler olarak yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz