Hyundai modelleri, evden çıkmadan satın alınabiliyor

Hyundai, Koronavirüs salgını döneminde Hyundai Kapınızda projesiyle satış süreçlerini kolaylaştırıyor. Projenin amacı, Hyundai modelleri içinden birini seçtikten sonra satış işlemlerinin evden çıkmadan gerçekleştirilmesi ve teslimatın kapıda yapılması. Ayrıca Hyundai Assan, teslimat öncesinde de ücretsiz araç dezenfekte hizmeti gerçekleştirecek.

Banka işlemleri de dahil tüm evrak süreçleri, Hyundai Yetkili Satıcıları tarafından gerçekleştirilecek. Trafik tescil ve ruhsat işlemleri tamamlanan araç, sahibine çekici ile teslim edilecek.

Tüm bu işlemlere ek olarak, dezenfeksiyon hizmeti de ücretsiz bir şekilde yapılacak. Satış danışmanları, hizmet esnasında maske ve eldiven kullanacak. Tercih edilen Hyundai modelleri, satışı yapılırken hem kendi hem de müşterilerin sağlıkları ön planda tutulacak ve sosyal mesafe de korunacak.

Nisan ayında başlatılan Şimdi Al Daha Sonra Öde kampanyası Mayıs ayında da devam edecek. İstediği Hyundai modelini hemen teslim alan müşteriler, kredi ödemelerini 3 ay sonra ödemeye başlayacaklar. Satış sonrasındaki hizmetlerini de sürdüren Hyundai Assan, 1 Mart-30 Mayıs 2020 tarihleri arasında garantisi biten binek araçların garanti kapsamındaki ücretsiz onarımlarını, 31 Mayıs 2020 tarihine kadar uzatmıştı. Bu uygulama ay sonuna kadar devam edecek.

Hyundai Assan Genel Müdürü Murat Berkel; Hyundai Kapınızda projemiz sayesinde artık yeni Hyundai modelleri içinden tercih yapmak ve satın almak için çok fazla zaman harcamaya ve banka işlemleriyle uğraşmaya gerek kalmayacak. Hatta, satış öncesi yeni modellerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve test etmek isteyen müşterilerimize de bulundukları yerde sürüş imkanı sağlayacağız. Elbette sosyal mesafeye ve hijyene de fazlasıyla önem veriyoruz. Önümüzdeki süreçte Hyundai Assan ailesi olarak değişen müşteri beklentilerine en iyi şekilde karşılık verebilmek ve hayatlarını kolaylaştırmak için ek uygulamalarımızı ve hizmetlerimizi de devreye almayı planlıyoruz” dedi.

Geçtiğimiz günlerde benzer bir projeye Volvo da adım atmıştı. Avrupa ülkelerinde hizmet vermeye başlayan sistem; müşterilerin COVID-19 salgınında evlerinin güven ve konforundan ayrılmadan istedikleri otomobile kavuşmasını sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz