Honda’dan yeni model geçidi!

Mobilite ve yaşam tarzına yönelik ürün çeşitliliğini 2017 Tokyo Otomobil Fuarı’nda sergileyen Honda, elektrikli Honda Sports EV Concept’in dünya prömiyerini yaptı. Honda CR-V modelinin Japonya lansmanı da fuarda gerçekleştirildi.

Honda CR-V

Bu yılın ekim ayında 100 milyon adede ulaşan Süper Cub modelinin bu önemli mihenk taşını yeni bir modelle kutlayan Honda standında Super Cub modelinin yaklaşık 60 yıllık geçmişini özetleyen eski modelleri, mevcut modelleri ve geleceği de sergiliyor.

Honda Super Cub C 125

Standın motorsporları bölümü ziyaretçilerini gerçek yarış araçlarına binme veya dokunma gibi eğlenceli aktivitelere davet ederken, standın ortası dinlenme ve sohbet alanı olarak stant ziyaretçilerini ağırlıyor.

Tokyo Otomobil Fuarı organizasyonun aile bağlarını güçlendirme hedefiyle düzenlediği “Ailenle daha fazla vakit geçir” konseptli “TOKYO CONNECTED LAB 2017” etkinliğine de katılan olan Honda burada “Honda Ie-mobi Concept” (‘Ie’ Japoncada ‘ev’ anlamına geliyor) dışında Honda Fure-mobi Concept, Honda Chair-mobi Concept, Honda Ai-Miimo Concept gibi özel mobilite çözümlerini sergiliyor.

Honda S660

Honda Sports EV Concept, EV performansı ile AI çözümünü kompakt bir formda bir araya getirerek otomobil ile tam anlamıyla bütünleşme hissi vermeyi amaçlıyor. Honda Urban EV Concept ile aynı platformu paylaşan araç, yeni nesil bir spor otomobil olarak öne çıkıyor.

Honda Urban EV Concept elektrikli araçlar için özel olarak geliştirilen yeni bir platform üzerine inşa edilirken geniş kitlelere ulaşacak olan elektrikli araçların geleceğine ışık tutuyor.

Japonya tanıtımı yapılacak olan Honda NeuV otonom sürüş teknolojisi ve AI aracılığıyla tamamen yeni mobilite olanaklarını gözler önüne seriyor. Sürüş güvenliğini desteklemek için yüz ifadelerinden ve ses tonlarından sürücünün stres seviyesini belirleyen ve sürücünün yaşam biçimini ve tercihlerini öğrenerek duruma göre sürücüye öneriler de sunan araç sürücü ve mobilite arasında doğal bir iletişim tesis ediyor. Araç sahibinin izin vermesi halinde NeuV, kullanılmadığı zamanlarda otonom otomobil paylaşımına da imkan tanıyor.

45. Tokyo Motor Show, 64 dünya premieriyle başladı!

2017 Tokyo Motor Show açıldı! İşte objektifimize takılanlar

Japon motosikletleri: Hibrit PCX, GSX 250 R, Yamaha Motoroid, Kawasaki Ninja H2 vs

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz