Honda web sitesi, ‘flat design’ tasarımlı olarak A’dan Z’ye yenilendi

Honda Türkiye Web Sitesi

 

honda flat design

 

Teknoloji ve tasarım alanında öncü Honda, bu çizgisini dijital ajansı Karbonat’ın hazırladığı yeni sitesine de taşıdı. Microsoft'un Metro UI tasarım diline benzer şekilde, ''flat design'' anlayışıyla ele alınan tasarımda, öncelikle kullanım kolaylığı düşünüldü. Bunu yaparken Honda’nın modern çizgileri ve kullanım kolaylığını bir araya getiren mükemmel tasarımlarından ilham alındı. Böylece otomobilden motosiklete, satış sonrası hizmetlerden mühendislik teknolojisine kadar kullanıcıların sitede aradıkları ne varsa kolayca ulaşmaları sağlandı.

 

Sade ve modern ‘‘Flat Design’’ anlayışı ile kullanım kolaylığı, güçlü ve yetenekli İçerik Yönetim Sistemi ile dikkat çeken site, kullanıcılar tarafından daha ilk günden yoğun bir ilgi gördü. Sitenin yenilenmesinden sonra ziyaretçi oranında 2 katına varan bir artış gerçekleşti.

 

Windows-8-Metro-UI

 

Masaüstü ve taşınabilir bilgisayarlardaki kullanıcı deneyimini tabletlerde de aynı şekilde yaşatan Honda Türkiye'nin yeni sitesi, Honda’nın doğaya, insana ve mühendisliğe bakışıyla da son derece uyumlu.

 

Honda Türkiye Web Sitesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz