Honda, Türkiye’de rotasyon zamanı

0

Honda Türkiye’de 2 Nisan 2012 tarihinden geçerli olmak üzere bazı yöneticilerinin görevlerini değiştirdi. 

Honda Türkiye AŞ adına yapılan açıklamada değişiklik duyuruldu.

Buna göre 1997 yıllında Honda Türkiye A.Ş’de Yedek Parça Satış Sonrası Bölge Müdürü olarak iş hayatına başlayıp sırası ile Yedek Parça Müdürlüğü, Motosiklet Satış ve Pazarlama Müdürlüğü, Araç Satış Kıdemli Müdürlüğü ve ardından Projeler Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunan Kadir Kutluay, Pazarlama ve Planlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Honda Türkiye Pazarlama Müdürü ise daha önce Satış Müdürü olarak görev yapan Güray Yücel'e devroldu. Çalışma yaşamına 1994 yılında Tofaş/Fiat’ta başlayan Güray Yücel, 1997-2000 yılları arasında ToyotaSA’da Reklam, Halkla İlişkiler ve Etkinlik Yöneticisi olarak görev yaptı. 2000 yılında Honda Türkiye’de Pazarlama Şefi olarak çalışmaya başlayan Yücel, sırasıyla Pazarlama Müdürlüğü, Motosiklet Satış ve Pazarlama Müdürlüğü, Otomobil Satış Müdürlüğü görevlerini üstlendi.

Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Can Eroskay Satış Müdürlüğü görevine getirilirken, şirketin bilgi işlem dahil diğer müdürlüklerinde de rotasyon gerçekleştirildi.

Honda Türkiye 3 yılda bir yöneticilerinde görev değişiklikleri gerçekleştiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here