Honda Motosiklet’ten pist eğitimine destek

Yakın zamanda CBR1000RR ve CBR1000RR SP modellerini satışa sunan Honda Motosiklet, yüksek hızlarda motosiklet kullanmak isteyenleri daha güvenli bir yer olan piste yönlendirmek için Motoron Riding Academy ile işbirliği yaptı. Honda CBR1000RR ve CBR1000RR SP modelleri ile pist sürüş eğitimi almak isteyen herkes pist sürüş eğitiminden yüzde 30 indirimli olarak faydalanabiliyordu. Bundan böyle yeni CBR1000RR ve CBR1000RR SP modelleri sahipleri pist sürüş eğitiminden yüzde 50 indirimli olarak yararlanabilecek. Bu arada bir gün boyunca süren eğitimin KDV dahil 300 Euro olduğunu hatırlatalım.

Honda Motosiklet Satış ve Pazarlama’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cem Özütok ‘Motoron Riding Academy ile yaptığımız işbirliği müşterilerimiz tarafından çok olumlu karşılandı ancak CBR1000RR müşterilerinden gelen yoğun talep doğrultusunda özel bir ayrıcalık hazırlayıp sunmak bizim onlara karşı sorumluluğumuzdu. Böylelikle eğitimlere kendi motosikletleri ile katılan müşterilerimize %50 indirim ayrıcalığını sunuyoruz. Umarız supersport alanında eğitimdeki önemli bir açığı kapatır ve ilgi duyan müşterilerimizi pist sürüşlerine de kazandırırız’ dedi.

Motoron Riding Academy’de neler var?

İster pist sürüşlerinde başlangıç seviyesinde olun isterseniz de en iyi tur zamanlamasını yapmak için desteğe ihtiyaç duyun, uzman eğitmenler eşliğinde, CBR1000RR ve CBR1000RR SP modellerini kullanarak çizgi seçimi, fren, sürüş ve motosiklet üstündeki hareketleriniz gibi ana konularda eğitim alınabiliyor. Ayrıca akademinin başlangıç eğitiminde; motosiklet üstünde doğru hareket etme, sürüş stiline özel kişisel öneriler, efektif frenleme,​ doğru çizgi seçimi ve minimal lastik aşınması ile sert hızlanma gibi eğitimlerin üzerinde duruluyor.

Eğitimler mayıs ayında başlayıp, kasım ayı sonuna kadar farklı tarihlerde devam edecek.

İşte 2017 yılı eğitim tarihleri:

  • ​6-7 Temmuz
  • 3-4 Ağustos
  • 14-15 Eylül
  • 5-6 Ekim
  • 23-24 Kasım

Honda CBF150’de bu ay 400 TL indirim var

Honda CBF150

Honda, Nisan ayında CBF150 modeli için başlattığı kampanyalara gösterilen büyük ilgiden dolayı Temmuz ayı sonuna kadar devam etme kararı aldı. taksit ile CBF 150 sahibi olmak isteyenler, 12 taksitte yüzde 0 faiz fırsatından yararlanıyorlar. Peşin almak isteyenlere ise toplamda 400TL’lik indirim sunuluyor.

Honda’dan özel polis motoru

 

Honda motosiklette 300 milyonu gördü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz