Honda Civic ve SUV modelleri için bahar kampanyası

honda civic

Honda; Civic, CR-V ve HR-V modelleri için Mart ayına özel kredi kampanyası başlattı. Honda Civic ve SUV modelleri için hazırlanan bahar kampanyası kapsamında kredi tutarı artırılıyor. Honda kredi kampanyası ile tüketicilerin Civic, CR-V ve HR-V modellerinden birine sahip olmasını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Honda Civic ve SUV modelleri için bahar kampanyası başladı

Honda’nın Mart ayı boyunca sunacağı kampanya kapsamında Civic, CR-V ve HR-V modellerinde; kredi tutarı 120 bin TL’ye kadar çıkarken; tutara göre faizsiz kredi seçeneği de 15 aya ulaşıyor.

honda civic ve suv modelleri

Standart versiyonlarında bulundurduğu zengin donanımları, performansı ve yakıt verimliliği ile rakipleri arasından sıyrılan Honda Civic Sedan modellerinde; Mart ayı boyunca 90 bin TL’lik kredi kullanımına yüzde 0,99 faiz oranı ile 12 ay taksitli ödeme seçeneği sunuluyor.

Honda CR-V modeline sahip olmak isteyenlere, Mart ayında 100 bin TL’ye kadar kredi için faizsiz 12 ay vade sağlanıyor. Honda’nın kompakt SUV pazarındaki temsilcisi HR-V modelinde ise; Mart ayı boyunca 70 bin TL kredi kullanımına yüzde 0,80’den başlayan faiz oranı var, vade süresi ise 15 aya uzuyor.

En çok satılan SUV, sedan ve HB modelleri – Şubat 2021

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz