Yeni bir sistem kuruluyor: Hergün başka bir Porsche’ye binebilirsiniz

Birbirinden farklı dizileri, filmleri, belgeselleri ve çok daha fazlasını internet üzerinden, farklı cihazlarla izlemenizi sağlayan yayın platformu Netflix, her gün daha çok eve girmeye devam ediyor. Türkiye’de de yavaş yavaş popülerliği artan ancak içeriğin yurtdışına göre sınırlı kaldığı Netflix’e aylık ödemelerle sahip olunabiliyor. Aylık 16 TL’ye üye olunabileceği gibi özel paket tercih eden kullanıcılar aylık 40 TL’ye Netflix dünyasına giriş yapabiliyor. Dijital dünyada durum böyleyken, bir Alman devi, otomotiv dünyasının Netflix’i olmaya aday bir hamle yaptı.

Alman lüksü Porsche, yeni bir abonelik hizmeti başlattığını duyurdu. Yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde geçerli Porsche Passport programı aracılığıyla her gün başka bir Porsche‘ye binmek mümkün olacak.

Macan S’ten Cayenne S E-Hybrid’e

Atlanta’yı pilot bölge olarak seçen Porsche, bu program kapsamında müşterilere her gün değiştirebilecekleri 22 farklı Porsche modeli sunuyor. Aylık 2 bin doları ödeyen kullanıcılar Cayenne, 718 Boxster, 718 Cayman S ve Macan S gibi modelleri diledikleri gibi kullanabiliyor. Hatta, ek olarak bin dolar daha ödenmesi karşılığında 911 Carrera S, Panamera 4S, Cayenne S E-Hybrid ve Macan GTS’nin anahtarı müşterinin oluyor.

2 bin ve 3 bin dolarlık paketlerin aktivasyon ücreti de 500 dolar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz