Groupe PSA Türkiye kurumsal iletişim pozisyonunda atama

11 Ocak 2019 tarihinden bu yana Groupe PSA Türkiye bünyesindeki kurumsal iletişim direktörlüğü pozisyonunda görev alan Burcu Özkutan, görevini Emine Yıldırım’a devretti.

25 Temmuz 2016 tarihinden bugüne kadar, grubun insan kaynakları departmanı’nda,
çalışanların işe alım, yetenek yönetimi ve iç iletişimi görevini başarıyla yürüten Emine Yıldırım; 01 Mart 2021 tarihi itibariyle Groupe PSA Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü olarak, Groupe PSA Türkiye CCO’su Ayça Furth’e bağlı şekilde görevine devam edecek.

1991 doğumlu Emine Yıldırım, lise öğrenimini Notre Dame de Sion Fransız Lisesi’nde
tamamladıktan sonra, üniversite eğtimini Marmara Üniversitesi İngilizce Ekonomi bölümünde tamamlamıştır. İş hayatına pek çok farklı sektöre danışmanlık yaparak başlayan Emine Yıldırım, yalın yönetim, operasyonel mükemmellik üzerine çalışmalar yapmış, kariyerine daha sonra insan kaynakları ve iç iletişim ile devam etmiştir.

Groupe PSA Türkiye Başkanı Olivier Cornuaille; “ Burcu Özkutan’a tüm katkıları için teşekkür ediyor ve yeni kariyer hayatında başarılar diliyorum. Grubumuz bünyesindeki tüm
markalarımızın marka iletişimleri, markalar tarafından yapılmaya devam edilecek olup; çalışan ve işveren markası, Groupe PSA Türkiye’nin iç ve dış iletişim koordinasyon ve yönetimi Emine Yıldırım tarafından yapılacaktır. Kendisine yeni görevinde başarılar dilerim.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz