Genel Müdür Vedat Uygun’a Berlin’de sürpriz sevinç

0

Genel müdür Vedat Uygun'a

Berlin'de sürpriz ödül

Geçtiğimiz yıl 5 yeni bayilik daha açarak yetkili satış ve servis sayısını 63'e yükselten Türkiye'nin en önemli markalarından birine, Almanya'dan sürpriz bir dünya şampiyonluğu geldi. Sürprizi genel müdür, Berlin'de katıldığı toplantı sonrasında akşam yemeğinde öğrendi.

Olay şöyle gelişti…

Alman devi Volkswagen, 2011 yılı boyunca iki bağımsız kuruluşa dünya çapında bir araştırma yaptırır. 152 ülkede yapılan araştırmada Volkswagen marka araç satın alanlar ve aracını servise götürenlerle birebir telefon temasları sağlanıp, müşteri memnuniyeti ölçülmüştür. Uzun süren araştırmanın sonuçları ortaya çıkmış ve müşteri memnuniyetinde dünya şampiyonu olacak distribütör belli olmuştur. 152 ülke içinden en büyük 25 distribütörün davetli olduğu bir tören ve toplantı düzenlenir. Bu toplantıya Volkswagen Binek Araç adına da Genel Müdür Vedat Uygun davet edilir.

Uygun'un da katıldığı toplantıda Alman şirketin üst yöneticilerinden gün boyu "akşam yemeğine katılıyorsun, değil mi?" ısrarları alan Uygun, bu kadar ısrara önce bir anlam veremez. Katılacağını söyler.

SÜRPRİZ AKŞAM YEMEĞİNDE BELLİ OLDU

Akşam yemeğinde ise sürpriz ortaya çıkar. Yapılan araştırmanın sonuçlarını açıklayan Volkswagen Binek Araç global üst yöneticileri, markanın bu alandaki ilk dünya şampiyonunu açıklarlar.

Volkswagen Müşteri Memnuniyeti araştırmasının ilk şampiyonu Türkiye ve Doğuş Otomotiv VW Binek Araç olur.

Sahneye çağrılan Genel Müdür Uygun, "Çalışmalarımız meyvesini vermişti. Şaşkınlıkla da olsa kalkıp, sembolik çeki aldım. Bu çek ile bize verilen ödülü, tüm VW Binek Araç Türkiye camiası olarak, bir organizasyonla değerlendireceğiz. Bu ödül bize büyük gurur verdi" dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here