GECE 00:00 KADAR ZAMANINIZ VAR!!!

  • İŞte tarafıma tebliğ edilen borç yazısı

    Bugün sabah saatlerinde tarafıma tebliğ edilen 3 adet trafik cezası ile güne başladım.

Park halinde plakama yazılan ve tarafıma aylar sonra bugün tebliğ edilen 3 adet cezayı gecikmeli olarak ödemek için www.gib.gov.tr adresine girdim.

Geçmiş döneme ait cezalarınıza indirim yapılarak taksite böldürebileceğinizi ve son günün ise bugün 30 Haziran 2017 olduğunu gördüm.

Ne yazık ki gib.gov.tr adresinin doğru düzgün çalışmaması sebebi ile taşıtlar vergi dairesinin yolunu tuttum. Tabi ki kalabalık ve izdiham en üst seviyede. Kuyruk sokaklara kadar uzanıyor.

Altta fotoğrafını gördüğünüz evrağı doldurup toplam borcunuzu eşit taksitlerle ve indirimli olarak ödemek için başvuruda bulunuyorsunuz.

BU da dilekçe…

Vergi dairesinin yoğunluğu ve web sayfalarında yaşanan sorundan dolayı gece saat 00:00’a kadar işlemler için açık olacaklarını beyan ettiler.

Bahsi geçen ve haberim olmayan cezalar aylar sonra elime bugün, yani yapılandırmanın son günü ulaştı. E devlet üzerinden arabanızın plakasına yada ehliyetinize yazılmış bir ceza olup olmadığını kontrol etmenizde büyük fayda var.
Eğer bilmediğiniz yada ödemeyi unuttuğunuz cezalarınız  yada vergi borçlarınız var ise bu gece yarısına kadar işlemlerinizi ilgili vergi dairelerinden yapabileceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz