Ford’un fuar sürprizleri: Yeni Mustang, Ranger Black ve Tourneo Custom

0
23

 

67. Frankfurt Otomobil Farı’nın açılışına sayılı günler kaldı. Türkiye’den otomobil basını ve otomotiv şirketlerinin üst yöneticileri pazartesi günü değişik saatlerde Frankfurt’a uçacaklar.

12 Eylül tarihide de basın günü ile Frankfurt Otomobil Fuarı perdeyi açacak.

Otomobil şirketlerinin fuarda hangi yenilikleri sergileyeceklerinin ipuçlarını gösteren bilgiler şimdiden toplanmaya başladı. Markaların Frankfurt sürprizlerini A’dan Z’ye Frankfurt Fuarı haberimizde görebilirsiniz.

Bu yeniliklerden bir kaçı da Ford ile hayat bulacak.

Yeni Ford Ranger Black Edition 2018

Yeni Ford Mustang, Ecosport, Ranger Black Edition ve Tourneo Custom, Frankfurt’ta ilk kez vitrine çıkacak.

Ford, yeni Mustang, Ecosport, Tourneo Custom ve Ranger Black Edition modellerini, Frankfurt Motor Show 2017’de görücüye çıkarıyor. Fuarda Ford standında yeni Fiesta serisi ve Ford’un 1967 Le Mans galibiyetinin anısına tasarladığı Ford GT’67 Heritage Edition da sergilenecek.

Yeni Ford Fiesta eylülde Türkiye yollarına çıkacak.

Ford’un Avrupa lı tüketicilere yönelik modelleriyle dikkat çekmek istediği fuarda; ikonik Mustang spor otomobilinin daha şık ve daha güçlü bir versiyonu, kompakt SUV EcoSport’un daha güçlü ve konforlu versiyonu, Tourneo Custom’un sekiz/dokuz koltuklu olan yeni versiyonu ve sınırlı sayıda üretilen Ford Ranger Black Edition da ilk kez fuarda sergilenecek. Yeni Ford Fiesta serisi ve Avrupa’da gelecek yıl satışa çıkacak olan Fiesta Active crossover, Fiesta ST ve 1967 Le Mans anısına tasarlanan kırmızı-beyaz şeritli Ford GT’67 Heritage Edition ile beraber sergilenecek.

Yeni Ford Ecosport’un kokpiti

Frankfurt Motor Show 2017 ziyaretçileri, Ford’un ilk kez sahneye çıkacak modellerini 9. Salon’da yer alan Ford standında ziyaret edebilecekler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here