Ford Transit Custom Van’da hangi motor görev yapıyor?

 

 

Ford'un Gölcükteki tesislerinde üretilen Transit Custom Van modelinin orta tavan yüksekliğine sahip yeni seçeneği ekim ayı ile birlikte satışa çıkarıldı.

Kısa ve uzun şası seçenekleri bulunan yeni versiyonun etiketinde 49.900 TL’den başlayan fiyatlar basılı.

 

Transit Custom, yeni orta tavanlı seçeneğiyle KOBİ’ler ve kargo şirketleri de dahil çeşitli sektörlerden müşterilerin kullanımı için tasarlandı. Yeni versiyonla Transit Custom, tabandan tavana 1,78 metre yüksekliği ile kullanıcılarına 370 mm daha fazla yük yüksekliği ve ayrıca 8,3 metre küpe kadar çıkan bir azami yük hacmi sunuyor. Alçak tavanlı modele kıyasla yüzde 20 daha fazla yük hacmi sunan araç, iki ayrı dingil mesafesi seçeneğine sahip. 

 

Araçta Euro paletlerin yüklenmesine olanak sağlayan geniş yan kapı açıklığı bulunuyor. Hem kısa hem de uzun şasi modellerinde, üç adet yüklü Euro palet taşıma imkanı sunulduğu da şirket tarafnıdan açıklandı.

 

FORD TRANSİT CUSTOM'A 2.2 LT DURATORQ TDCI DİZEL MOTOR

Orta tavanlı Transit Custom'un kalbinde 2,2 litrelik Duratorq TDCi dizel motor görev yapıyor. Araç, EuroNCAP testlerinde beş yıldız ile derecelendirilen tek model. 

 

Kısa şasi seçeneği ile 49.900 TL’den, uzun şasi ile ise 52.500 TL’den itibaren başlayan fiyatlarla satışa sunulan orta tavanlı Transit Custom’ın yük alanının sahip olduğu özellikler şu şekilde;

 

Uzun şasili versiyonda bulunan, boru veya merdiven gibi 3 metre uzunluğundaki yüklerin aracın içinde emniyetle taşınmasına olanak sağlayan bölmeli yükleme kapağı. 

Kullanılabilir yük alanını artırmak ve tabanın tam temizlenmesine olanak sağlamak için, karoserinin kenarlarına yerleştirilmiş, DIN ve ISO uyumlu bağlama kancaları. 

Opsiyonel olarak sunularak geliştirilmiş dayanıklılık ve basit temizleme olanağına sahip, tek parça yük tabanı kaplaması.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz