Ford sahibi olma yolları kolaylaştı

0

Ford mayıs kampanyasında

0 faizli, 20 ay vadeli, 24 bin TL kredi var

Mayıs ayında binek ve hafif ticari tüm araçlarda sıfır faizli kredi kampanyası uygulayan Ford, Transit’lerde yüzde 17’ye varan peşin alım indirimi yapıyor.

Müşterilerinin yaz aylarını güvenli ve rahat geçirmeleri için 24 nokta kontrolü içeren “Ücretsiz Yaz Güvenlik Kontrolü” kampanyasını Mayıs ayında da sürdürürken, Michelin lastik alanlara bisiklet hediye ediyor.

Ford, Mayıs ayında binek veya hafif ticari Ford araç sahibi olmak isteyen tüm müşterilerine, tüm modellerde 0 faiz ve 20 ay taksitle 24 bin TL’lik kredi imkânı sunuyor. Ford Mayıs kampanyası, Duratorq motoruyla yüzde 17’ye varan yakıt tasarrufuna sahip Transit Van’da peşin alımlarda yüzde 17’lik indirim avantajı sunarken, Transit ‘in diğer modellerinde yüzde 14 indirim yapıyor.

TAKASTA 1500 TL İNDİRİM BAŞLADI

Mayıs’ta ayrıca Ford aracını Fiesta, Focus, C-MAX, Mondeo, S-MAX, Kuga, Galaxy veya Transit Connect ile takas etmek isteyenlere, tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatı üzerinden 1500 TL indirim yapılıyor.

Ayrıca  Transit Connect Kombi’nin 75 PS ve 90 PS Delux, Kombi GLX 110 PS Plus Paketli ve GLX 90PS Plus Paketli Silver modellerini satın alırken, 500 TL’lik de aksesuar satın alan Paro Kart sahipleri ise tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden ilave 1500 TL’lik indirimden yararlanıyor.

“Ücretsiz Yaz Güvenlik Kontrolü” sürüyor

Türkiye’nin lider otomotiv markası Ford, müşterilerinin yaz aylarını güvenli ve rahat geçirmeleri için 24 nokta kontrolü içeren “Ücretsiz Yaz Güvenlik Kontrolü” kampanyasını da 30 Haziran tarihine kadar sürdürüyor.

Bakım ve onarım işlemlerinde ise 100 TL ve üzeri harcamalarda hava filtresinin hediye edildiği kampanyada müşterilere, Ford Yetkili Servisi’nde World Card’a peşin fiyatına 10; Bonus, Maximum ve Axess Card’a peşin fiyatına 8 taksit fırsatı sunuluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here