Ford, rent a truck dönemini başlattı

0

 

Ford Otosan, 15-17 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenen Logitrans Transport Lojistik Fuarı 9’uncu salonda, tamamen yeni ürününün yanı sıra lojistikte katma değer sağlayan hizmetlerini de tanıtıyor.

Bu hizmetler içinde taşımacılık belgesi olan şirketlere yönelik Ford Truck Rental bir ilk uygulama olarak en dikkat çekeni oldu.

Fuarda, 2013 yılı Ocak ayında satışa sunulacak olan Ford Cargo 1846T çekici ilk kez kamuoyunun beğenisine sunulurken Ford müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıracak, maliyetlerini düşürecek ve filoların araç parkını daha verimli denetlemelerini sağlayacak Filobil, FordTrucks Rental-Çekici ve Kamyon Kiralama Hizmeti, Ford Sürüş Akademisi, Bakım Paketleri, Uzatılmış Garanti, Gezici Servis, Yerinde Bakım, Euroservis, Avrupa Yol Yardım Hizmeti, Üstyapı Güvence Sistemi, Yakıt Güvence Sistemi ve İkinci El gibi hizmetler tanıtılıyor.

Türkiye’de geliştirdiği Ford Cargo 1846T ile Truck of the Year’da üçüncülük ödülü almayı başaran Ford Otosan, Türkiye’deki ağır vasıta pazarının yüzde 20’sine sahip.

Filobil ile filoya tam kontrol

Aracın seyir halindeyken bilgilerini yöneticilere aktaran ve bu sayede işletim masraflarını azaltan filo bilgi sistemi Filobil, Ford Cargo araçların yakıt tüketimini ve sürücülerin performansını inceleyerek günlük raporlar çıkarabiliyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here