Ford 1846T’nin ilk müşterisi Gaziantepli Uğurcan Lojistik oldu

 

 

Ford'un yeni çekicisinin ilk müşterisi Gaziantep'ten çıktı

Ford'un bu yıl pazara sunduğu yeni çekicisi Cargo 1846T'nin türkiye'deki ilk müşterisi Gaziantepli Umutcan Lojistik oldu. 

11 adet Ford Cargo 1846T Otomatik Vites Çekici, Ford Otosan Bölge Satış Müdürü Baran Süslü, İnterteks Otomotiv’in sahibi Mustafa Dicle, İnterteks Otomotiv Kamyon Satış Genel Müdürü Kasım Akkor ve Satış Danışmanı Uğur İleri tarafından Umutcan Lojistik’in ortakları Mehmet Sadık Sak ve Ahya Gök’e teslim edildi.

 

Şirket ortaklarından Mehmet Sadık Sak törende yaptığı konuşmada, Ford Cargo 1846T çekici ile test aracını kullanarak tanıştıklarını belirterek, şunları söyledi: “460PS motor gücünün verdiği performans, otomatik vites ve  4 nokta havalı kabin süspansiyonunun getirdiği konforun  yanı sıra, test süresince aldığımız tüketim değerlerini de rekabetçi bulduk. Ford Cargo’nun sağladığı finansman kolaylığı da kararımızı hızlandırdı ve tercihimizi 1846T’den yana kullandık.”

 

Ford Cargo Bölge Satış Müdürü Baran Süslü de yaptığı konuşmada, “Sektör talepleri doğrultusunda  460PS gücü, İntarder opsiyonu, 4 nokta havalı kabin süspansiyonu, standart kliması, otomatik vites seçeneğiyle talepleri karşılayan bir araç ürettik. Bunların yanında Ford Cargo 1846T çekicimiz, standart olarak sunulan Yokuş Kalkış Desteği, ESP/ Elektronik Denge Kontrol, EBS, intarder opsiyonu ile sunulan Akıllı Fren Sistemi  ile taleplerin ve  sınıfının ötesine geçti. Rekabetçi yakıt tüketimi ve düşük işletme maliyetleri de eklenince sınıfında haklı bir yer kazanacağını şimdiden söyleyebiliriz.” 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz