Fleetcorp, Beşiktaş’a sponsor oldu

 

 

BJK'lı sporcular 3 yıl Fleetcorp'un araçlarına binecek

Otomotivin futbolla ve sporla yakınlaşması sürüyor. Daha önce Toyota'nın BJK, Opel ve Nissan'ın GS ile gerçekleştirdiği sponsorluk anlaşmalarına bir yenisi daha eklendi.

Filo kiralama şirketi Fleetcorp, Beşiktaş sponsorları arasına katıldı. Beşiktaş Jimnastik Kulübü ve Fleetcorp’u bir araya getiren sponsorluk anlaşması kapsamında Fleetcorp, Beşiktaş’ın “Resmi Araç Sponsoru” oldu. 

 

Sponsorluk anlaşması Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Fleetcorp Türkiye Genel Müdürü Sayın Dominique Cardineau, Finans Direktörü Barbaros Çıtmacı ve Ticari Direktörü Barbaros Aytar katılımında gerçekleşti.

 

5 YILDA 42 ARAÇ KULLANDIRACAK

Anlaşma kapsamında kulübün basketbol ve futbol branşlarındaki oyuncularının ve yöneticilerinin kullanımına 5 yıl boyunca 42 araç tahsis edilecek. Anlaşma kapsamında tedarik edilecek kiralık araçların 5 tanesi lüks segment 35 adeti orta segment ve 2 tanesi de ticari araç olacak. Anlaşma kiralık araçlardan oluştuğu için markalar zşu anda belli olmadı ve ileride de araç markaları değişebilecek.

 

BASKET TAKIMININ ŞORTLARINDA FLEETCORP YAZACAK

Buna karşın Fleetcorp’un logosu, Beşiktaş Erkek Basketbol Takımının şort reklamlarında yer alacak. Ayrıca İnönü Stadyumunda saha çevresi panolarında da, kulübün web sitesi ile sosyal iletişim platformlarında da Fleetcorp logosu kullanılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz