Fiat’tan isteyene 0 faizli kredi, istemem peşin alırım diyene 1.250 lira indirim

Fiat, sonbaharda yeni bir ticari araç almak isteyenler için, dosya masrafsız, 15.000 TL’ye 15 ay vadeli % 0 faizli kredi teklif ediyor.

 

Bana 15 bin liralık kredi yetmez diyenlere de 30.000 TL’ye 60 ay vadeli % 0,82 faizli ve dosya masrafsız kredi imkânı sağlıyor. Krediye alternatif olarak, nakit alımlarda ise tüm ticari araç modellerinde, anahtar teslim fiyatı üzerinden 1.250 TL’lik indirim yapılıyor.

 

Fiat, ayrıca Ducato minibüs ve otobüs modelleri için, Ekim ayında “Okul Paketi” hediye ediyor. Kampanya süresince Ducato minibüs ve otobüslerde 1.500 TL değerindeki okul paketine ek bedel ödenmeden sahip olunabiliyor.

 

Fiat Ticari Araçlarda Ekim Ayının Yıldızı: Doblò Premio Black

 

Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında üretilen ve dünyanın birçok ülkesine ihraç edilen Fiat Doblò, “Premio Black” versiyonu ile farkını ortaya koymaya devam ediyor. Doblò Premio Black iç ve dış tasarımında kullanılan, yüksek kaliteli malzemesi ile dikkat çekerken, parlak siyah görünümüyle “Piano Black” öğeler barındıran jantlarının yanında siyah dikişli bej döşemeleriyle de şıklık ve dinamizmi bir arada sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz