Fiat’ın “Babam der ki” projesi, kitap oldu

0

 

“Babam Der Ki” dedi sosyal medyada ödüllük oldu

 

“Ailesi İçin Hep Daha İyisini İsteyen Babalara” adadığı dijital projesi “Babam Der Ki” Fiat'a sosyal medya ödülü getirdi. 300 binden fazla kişinin katıldığı oylamada “Mikro Site Kategorisi”nin galibi olan Fiat, bu alanda zirvede yer aldı.

 

Hem dünyada hem Türkiye’de trend topic oldu

Twitter’da #babamderki hashtag’i ile hem dünyada hem de Türkiye’de bir numaralı Trending Topic olan proje kapsamında ilgili web sitesine giren kullanıcılar, babalarının kendilerine söylediği unutulmaz sözleri web sitesine yazdıktan sonra Facebook ve Twitter paylaşımlarıyla puan topladı.

Babalarının kendilerine söylediği komik, gündelik hayata dair sözleri veya öğütleri sitede özgürce paylaşan kullanıcılar, dört hafta boyunca süren eğlenceli yarışma kapsamında birbirinden güzel hediyeler kazanma şansına da sahip oldu. 

Sitede beğenilerek en fazla puanı toplayan 1 kişi yeni Ipad, ayrıca her haftanın birincisi TeknoSA’dan 400 TL, ikincisi 300 TL, üçüncüsü ise 200 TL’lik hediye çeki kazandı.

Düzenlenen yarışma kapsamında en fazla puan alan yarışmacıların babalarının sözleri hem Babalar Günü’ne özel olarak basılan “Babam Der Ki” adlı kitapta yer aldı hem de kitap sözleri en çok beğenilen 500 kişiye hediye edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here