Fiat Ticari Araçlarda faizi 0’ladı

 

Ağustos’ta araç satın alma kararını Fiat ticari araçlardan yana kullananlar, 18.000 TL’ye 2 yıl % 0 faizli kredi veya peşin alımlarda cazip indirim imkanına sahip oluyor.

 

 

Fiat’ın ticari araç ailesinin üyeleri Doblo, Fiorino ve Ducato modelleri 18.000 TL’ye 2 yıl vadeli %0 faizli kredi fırsatıyla müşterilere sunuluyor. Fiat ticari araç modellerinden birini peşin satın almayı tercih eden müşteriler ise anahtar teslim fiyatı üzerinden 4.000 TL’ye varan özel indirim imkanlarından faydalanabiliyor. Fiat, Ağustos ayındaki cazip avantajlara ek olarak, “Okul Paketi Bizden” kampanyasıyla, servis sektörünün en çok tercih edilen modellerinden Ducato minibüs ve otobüslerde, kredili veya peşin alımlarda okul paketini de hediye ediyor.  

 

Tercihini düşük faizli ve uzun vadeli krediden yana kullanan müşteriler ise Ağustos ayında bir Fiat Doblo, Fiorino veya Doblo sahibi olmak istediklerinde, Koç Fiat Kredi’nin sağladığı, 18.000 TL’ye 2 yıl vadeli %0 faizli krediye ek olarak, 30.000 TL’ye 60 ay vade ve %0,73 faiz oranına sahip kredi imkanından da faydalanabiliyor.

 

Ek olarak; Fiat’ın, yolcu sadakat programı Miles&Smiles üyeleri için Türk Hava Yolları ile ortaklaşa hayata geçirdiği Bonus Mil kampanyası Ağustos ayında da mil kazandırmaya devam ediyor. 30 Eylül tarihine kadar uzatılan kampanya kapsamında, yeni Doblo Combi, yeni Doblo Panorama, Fiorino Combi, Fiorino Combimix veya Fiorino Panorama modellerinden birini satın alan müşterilere 10.000 mil hediye ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz