Faturası bugün ödemesi seneye

Haziran ayının son haftasında Honda, yaz kampanyasını yakalamak isteyenleri showroomlara bekliyor. Civic Sedan ve 4X4 CR-V dizel otomatik modellerinin kredili alımlarında taksit öteleme imkânı sunan Honda’dan 4X4 dizel otomatik CR-V modelini 30 Haziran tarihine kadar kredi kullanarak alan müşteriler, isterlerse taksit ödemelerine 1 yıl sonra başlayabiliyorlar.

61 bin 490 TL’lik fiyat etiketine sahip Civic Sedan modelinde ise ödemelere Aralık 2016’da başlanabiliyor. 18 ay vadeli 30 bin TL kredi kullanımında ise yüzde 0,92’lik faiz oranı uygulanıyor.

Honda CR-V 1.6 dizel otomatik

Vergi avantajlı 1.6 lt dizel motorun otomatik şanzımanla kombine edildiği CR-V dizel otomatik, ülkemizde iki motor seçeneği ve beş donanım alternatifi ile satışa sunuluyor. Dream, Premium ve Elegance versiyonlarının tamamını 1.6 i-DTEC 120PS 6 ileri manuel vites ve 1.6lt i-DTEC 160PS 9 ileri otomatik vitesli motor seçenekleri sunulurken Executive ve Executive+ donanım versiyonları 1.6 i-DTEC 160PS ve 9 ileri otomatik şanzıman seçeneği ile müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Honda CR-V foto galeri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz