Faizler artıyor derken, Honda Civic için faizi 0’ladı

 

Honda, dizel motorlu Honda Civic Sedan modelini de içine alacak bir kampanyaya imza attı. Türkiye’de üretilen tüm Civic Sedan modelleri ve 5 kapılı Civic Hatchback versiyonu için geçerli olacak özel kampanya haziran ayı sonuna kadar devam edecek. Türkiye’de Honda Civic Sedan satışları yılın ilk 5 ayında 10 bin adete yaklaşmış durumda. Şirket önümüzdeki temmuz ayında İngiltere’ye de ihraç edeceği yeni Honda Civic Sedan Dizel Otomatik üretimine de hazırlanıyor.

 

Honda Civic ailesine haziran kampanyası

1 Temmuz tarihine kadar geçerli olacak bu avantaj kapsamında 103 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satılan Civic Eco, Civic RS ve Civic Dizel ile 5 kapılı Civic Hatchback modelleri, 20 bin TL için 12 aylık vadede yüzde 0’lık faiz teklifiyle satın alınabilecek.

Modern ve ergonomik kokpit, yeni nesil teknolojiler barındırıyor.

Civic Sedan, 1.5 ve 1.6 litre benzinli ve dizel motor seçenekleri ile değişik beklentilere hitap edebilecek bir ürün gamına sahip. 1.5 lt 182 PS gücündeki motoru ile Türkiye’de üretilen en güçlü otomobil olma unvanına sahip Civic Sedan RS müşterilerin yüksek performans taleplerini karşılıyor. Bunun yanında 1.6 lt 125 PS motoru ile konfor, performans ve ekonomi sunan Civic Sedan Eco düşük kullanım maliyetleri ile dikkat çekerken, 100 km’de sadece 3.4 litre yakıt tüketen Civic Sedan Dizel Honda teknolojisinin geldiği motor teknolojisinin altını çiziyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz