Eylül fiyatını bugünden açıkladı

Doğuş Otomotiv Volkswagen Ticari Araç, Caddy modelinde Eylül ayına özel avantajlı fiyatlarını ağustosun son günlerinde açıkladı.

Kampanya süresince Trendline donanıma sahip Caddy 2.0 TDI 102 PS 67 bin 740 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatıyla satın alınabiliyor.

2.0 litrelik TDI 102 PS motora sahip, Trendline, Comfortline ve Exclusive olmak üzere üç farklı donanım seviyesine sahip Caddy hem manuel, hem de DSG otomatik şanzımanla alınabiliyor.


VW Caddy’nin fiyatı eylül ayında 67.740 TL’den başlayacak.

Eylül ayı boyunca devam edecek kampanya süresince, Caddy 2.0 TDI 102 PS Trendline versiyona 67 bin 740 TL’den, Caddy Maxi Van 2.0 TDI 102 PS’e ise 54 bin 700 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatlarıyla satılacak.

Sürüş hareketlerinde yorgunluk tespit ettiği anda sürücüyü yolculuğa ara vermesi konusunda hem görsel hem de sesli olarak uyaran ‘Yorgunluk Tespit Sistemi’nin standart olarak sunulduğu Caddy’de ayrıca, ‘İkincil çarpışma önleme asistanı’ da standart.

Bilgi ve eğlence sistemleri konusunda da ayrıcalıklı olan Caddy’de, standart olarak sunulan, renkli 5″ dokunmatik ekran üzerinden radyo kontrolü sağlanıyor. MP3 ve WMA uyumlu CD çalar, harici SD kart/AUX-in/USB desteği ile istenilen kaynaktan müzik dinleme keyfi sunuyor. Bluetooth özelliği cep telefonu veya tabletlerde bulunan müziklere erişim sağlarken telefon görüşmeleri de güvenli bir şekilde rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz