Eurasia’da Suzuki gösterisi başladı

0

SUZUKI, EURASIA MOTO BIKE EXPO’DA 2012 TÜRKİYE ÜRÜN GAMINI SERGİLİYOR

GSR750 ve 2.JENERASYON DL650A V-STORM GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Suzuki, Eurasia Moto Bike Expo 2012’de motosiklet tutkunlarına ziyafet hazırladı.

Suzuki, dün açılan Eurasya Fuarı'nda motosiklet alan müşterilerine 500 TL değerinde orijinal İtalyan EU güvenlik sertifikalı Motoairbag hediye ediyor.

Motosiklet pazarınınönemli markalarından Suzuki, 01-04 Mart 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilen Eurasia Moto Bike Expo’da iddalı modellerini motosiklet tutkunlarıyla buluşturuyor. Suzuki, 10.  salondaki 407 metrekareye yayılan standıyla ziyaretçilerini ağırlıyor.

Suzuki, Eurasia Moto Bike Expo 2012’de markanın önemli modellerinden yenilenen ‘Süper-Spor’ GSX-R1000 başta olmak üzere amiral gemisi GSX1300R Hayabusa, macera düşkünü DL650A V-Strom’ un tamamen yenilenmiş 2012 modeliyle motosiklet tutkunlarının karşısına çıktı.

GSR 750 ilk kez görücüye çıkıyor

Motosikletli seyyahların ve her koşulda motosikleti ulaşım aracı olarak kullananların en yakın arkadaşı olan DL650A V-Storm 2012 model yılı itibarıyla “ikinci nesil” ine geçiş yapıyor.  Yenilenen makinenin performansı artırılırken motosikletin çizgileri ve ergonomik yapısı da Suzuki’ nin Gladius’ la başlayan yenilikçi ve iddialı çizgilerine bürünmüş görünüyor. Daha canlı bir motor performansı ve daha yumuşak geçişli bir şanzımana sahip bu ikinic nesil V-Strom’ da artık sürücülerin güvenliği için Gelişmiş Fren Sistemi’ni (ABS) standart olarak sunuluyor.

V-Strom 650 güçlü ve esnek motoruyla hem şehir içinde hem de şehirlerarası yollarda sürücüsünü yormuyor.

GSX-R1000 yenilendi

Başta AMA Amerikan Süper Spor Şampiyonası olmak üzere BSB İngiltere Süper Spor Şampiyonası, WSB Dünya Süper Spor Şampiyonası ve WEC Dünya Dayanıklılık Şampiyonası gibi Süper Spor kategorisinin bütün liglerinde 2001 yılından beri bir çok şampiyonluğu olan, en son 2011 WEC Dünya Dayanıklılık Şampiyonası birinciliği ve Şampiyon Ödülü’nü alan GSX-R1000’de 2012 yılı için hafif bir kozmetik makyaj ile egzoz sistemini değiştirdi. Ayrıca makinede de yapılan detaylı yenileme çalışmalarıyla performans ve verimliliği en üst noktaya ulaştırılmaya çalışıldı.

GSX1300 B-King ve GSR600 ile başlayan her koşulun yeni nesil cadde motosikleti konseptinin son çalışması GSR750 modeli oldu.  Diğer iki öncüsünden elde edilen birikimle bu sınıftaki en yeni ve en iddialı gruba Suzuki GSR750 ile imzasını atıyor. Yarışçı GSX-R750’nin ehlileştirilmiş makinesi ve şanzımanına sahip bu evcil canavar özellikle gündelik kullanımda olabilecek en yüksek performansı en iyi ergonomi ve sürüş konforu ile birarada sunuyor.

Giriş seviyesinin yakışıklı motosikletlerinden Burgman 200 (UH200) kendinden emin görüntüsü, iki tam boy kask ve/veya kıyafet ekipmanlarını alacak büyüklükteki geniş bagaj hacmiyle fuarda göz dolduruyor.

“Touring” giriş seviyesinin klas sahibi motosikleti GSX1250FA da fuarda gösteriliyor. Hem sportif hem de günlük kullanıma uygun ağırbaşlı yeni touring motosikleti GSX1250FA, tamamen grenajlı sportif ve dinamik bir görünüme sahip.

‘Kas yığını' Hayabusa da fuarda

Suzuki denince akla ilk gelen modellerden biri olan Hayabusa da fuarın ilgi odağı haline gelecek. Kendine has sıradışı tasarımıyla ‘kas yığını’ gibi görünen GSX1300R Hayabusa, kendi sınıfında iki tekerlekli bir efsane! Denge ve performansın en teknolojik hali olan Hayabusa ile Suzuki, bir kez daha motosiklet dünyasındaki yerini kanıtlamak arzusunda.

Yenilenen aerodinamik tasarımıyla GSX-R600 de yarışlarda kendini ispatlamış geometrideki şasisiyle orijinal Suzuki mühendisliği ve performansı birarada sunuyor. Suzuki standının en önemli modellerinden GSX-R600, gerçek bir pist şampiyonu.

 

Murat Aydın:

“Motosiklet tutkunlarının beklentilerini karşılıyoruz”

Eurasia Moto Bike Expo’nun sektöre hareket kazandıracağını belirten Suzuki Türkiye Genel Müdürü Murat Aydın, fuarda mevcut ve yeni tüm modellerle sezona hazır olduklarını söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here