En büyük Subaru için geri sayım başladı: Adı Ascent !

0

En büyük Subaru yollara çıkıyor. 7 kişilik Subaru Ascent Los Angeles Otomobil Fuarı’nda kendini gösterecek.

Subaru, yepyeni direkt enjeksiyonlu ve turbo beslemeli benzinli bir motora sahip, 3 sıra oturma kapasitesi bulunan, markanın en büyük gövdeli SUV modeli, Subaru Ascent’i 2017 Los Angeles Otomobil Fuarı’nda tanıtacak. Japon Subaru’nun bu devasa SUV’u bugünlük planlarda sadece ABD için düşünülüyor. Diğer coğrafyalar için satış zamanlaması bulunmuyor.

[yuzo_related]

Subaru Ascent adı verilen yeni modelde yeni geliştirilen turbo beslemeli, direkt enjeksiyonlu 2.4 litrelik bir boxer motor kullanılıyor.
3 sıra oturma kapasitesiyle ailelerin tercihi olması beklenen Subaru Ascent, görüntüsünün yanı sıra donanım paketleriyle sağalanacak yetenekleriyle de iddialı.

Yeni Subaru Ascent ne zaman satışa çıkacak

Ascent, Subaru’nun yeni Subaru Global Platformu üzerinden yükseliyor. Subaru’nun ABD Indiana’daki fabrikasında üretilen Ascent, 2018 yılından itibaren sadece Kuzey Amerika pazarında satışa sunulacak.

Subaru’nun “Dinamik ve Dayanıklı” tasarım felsefesine göre şekillendirilen Ascent, geniş çamurlukları ve heybetli radyatör ızgarasıyla markanın simetrik sürekli dört çeker felsefesini vurguluyor.

Önde 2, ortada 2 ve arkada 3 kişilik oturma kapasitesiyle Subaru’nun en fazla yolcu taşıyan aracı konumuna gelen Ascent, tüm yolcuları için geniş alan sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here