DRD’ye ödül

DRD'ye odul

DRD’ye ödül

Türkiye operasyonel kiralama sektöründe faaliyet gösteren DRD, 2016 yılının araç kiralama şirketi seçildi. DRD’nin mobil aplikasyonu DRDrive, online raporlama hizmeti Filomatik gibi güçlü teknolojik alt yapı ve dijitalleşmeye verdiği önemle, hizmet ağı kapsamında yapmış olduğu yatırımlarla “2016 Yılın Araç Kiralama Şirketi” seçilen DRD, Daha önce de Türkiye’nin köklü üniversiteleri tarafından yapılan oylama çerçevesinde Accenture tarafından ‘sektörün dijital öncüsü’ ödülünü almıştı.

Son olarak BBC TopGear’ın 21 farklı kategoride dağıttığı ödüller arasından “Yılın Araç Kiralama Şirketi” ödülüne layık görülen DRD Filo Kiralama böylelikle son dönemde kazandığı ödüllere bir yenisini eklemiş oldu.

DRD’ye ödül

Konu ile ilgili açıklama yapan DRD Filo Kiralama Genel Müdürü İlkay Ersoy; “İnsan kaynağı ve teknolojiye yönelik önemli yatırımlar yaparak, çıtayı her geçen gün sektör standartlarını yükseltecek noktalara taşımayı hedefliyoruz. DRD olarak 30 bin adede varan kullanıcımız ve 7 bin adede yaklaşan mevcut müşteri sayımızla, otomotiv sektörünün önemli otoritelerinden biri tarafından ‘Yılın Araç Kiralama Şirketi’ seçilmek ayrı bir mutluluk ve onur kaynağı” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz