Doğuş Otomotiv’den Trabzonspor’a 12 Audi

0

Trabzonspor Doğuş Otomotiv'den araçlarını teslim aldı

Doğuş Otomotiv, Trabzonspor Kulübü ile 2005 yılından bu yana sürdürdüğü işbirliğine devam ediyor. Doğuş Otomotiv ve Trabzonspor Kulübü arasındaki sponsorluk sözleşmesinin yenilenmesini takiben, kulübe tahsis edilecek Audi marka araçlar, Doğuş Otomotiv CEO’su Ali Bilaloğlu tarafından teslim edildi. Törene, Trabzonspor Asbaşkan’ı Nevzat Şakar, yönetim kurulu üyeleri, Teknik Direktör Şenol Güneş ve futbolcular katıldı.

Doğuş Otomotiv'in desteklediği 6. kulüp

İlk günden bu yana Trabzonspor Kulübü’yle sürdürülen işbirliğinin sorunsuz bir şekilde devam etiğine değinen Bilaloğlu, “Spora destek verirken Trabzonspor gibi işini büyük bir titizlikle yapan ve bünyesinde çok değerli sporcuları yetiştiren bir kulüp ile yapılan işbirliği bizim için oldukça kıymetli. Türk sporunun ülkemize, Anadolu’ya yayılmasında Trabzonspor Kulübü’nün rolü büyüktür. Bu anlamda, böylesi bir kulüple birlikte yürüyor olmaktan ötürü son derece mutluyuz.” diye konuştu.

Şenol Güneş: "Doğuş Otomotiv'e teşekkür ederiz"

Törende kürsüye gelen Teknik Direktör Şenol Güneş ise Trabzonspor’a verdiği destekten dolayı Doğuş Otomotiv’e teşekkür etti. Güneş futbolun ekonomik anlamda geldiği seviye nedeniyle kulüpler için sponsorluk anlaşmalarının büyük önem taşıdığını vurguladı. Törende daha sonra, Ali Bilaloğlu tarafından Trabzonspor’a verilen araçların anahtarları teslim edildi. Trabzonspor adına ise Doğuş Otomotiv üst düzey yöneticilerine üzerinde isimlerinin yazıldığı 61 numaralı birer forma verildi.

 

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here