DOD, Twitter’da ilk otomobilini sattı

 

 

2. el otomobilin önemli markası DOD ilk twitter satışını gerçekleştirdi

Twitter’a ikinci el otomobil satın almak istediğini yazarak kendisine yardımcı olacak kişiler arayan müşterisiyle iletişime geçen DOD, satışı sonuçlandırdı.

Facebook sayfasında 200 binin üzerinde takipçisi bulunan DOD her ay facebook üzerinden düzenlenen açık artırma ile ikinci el otomobil satın almak isteyen tüm facebook üyelerine de yardımcı oluyor. 

DOD Satış ve Pazarlama Müdürü Serkan Uzunay, DOD’un 2. el araç sektöründe kurumsallığı getirdiğinin altını çizerek, şu bilgileri verdi: 

“Günümüz şartlarına ve yaşam biçimine uygun teknolojik altyapıyı sürekli kullanan bir markayız. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak ikinci el otomobilleri güvenli ve kurumsal bir yapı ile tüm imkanlarımızla sunuyoruz. Geçtiğimiz yıl facebook üzerinde düzenlediğimiz avantajlı kampanyalarımız ile 300 kişiyi otomobil sahibi yaptık. Kuruluşumuz üzerinden geçen yıllarda 100 binden fazla kişi DOD kanalı ile otomobillerine kavuştu. DOD güvencesi, garantisi, güvenli ekspertiz ve uygun fiyatlı satışlarımız ile her sene başarı çıtamızı daha da yükseğe çıkarıyoruz”.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz