Detroit’de showun adı Mercedes

Mercedes-Benz, otomobil dünyasında geçirdiği 130 yılını yeni modelleriyle kutluyor. Yeni nesil E-Serisi, SLC, S-Serisi‘nin yeni sportif kardeşleri Mercedes-AMG S 65 Cabriolet ve Mercedes-AMG S 63 4MATIC Cabriolet, Detroit Auto Show’da otomobil severlerle buluşuyor.

Yeni E-Serisi’ndeki kumanda sistemleri ile bilgi ve eğlence donanımları yeni bir deneyim sunuyor. Hafif yapı prensibi ile üretilen ve iyi bir aerodinamik değerlerine sahip olan yeni E-Serisi’nde sunulan Euro 6 normlarına sahip çevreci dizel motor seçeneği sınıfında rekabetçi yakıt verimliliği değerini beraberinde getiriyor.

İsteğe bağlı olarak sunulan yeni çok odalı havalı süspansiyon, yol konforu ve sürüş dinamiği sağlarken, güvenli şerit değiştirmeye yardımcı olan ”Aktif Şerit Değiştirme Asistanı’’ gibi çözümler yeni E-Serisi’ni sınıfında en akıllı araç olduğu iddiasını destekliyor.

Mercedes, SLK’nın yerini alan SLC’yi de Detroit’te görücüye çıkarıyor. Kompakt roadster, 20’nci yılında tamamen yepyeni teknik yapısı, tasarımı ve ismiyle yollara çıkmaya hazırlanıyor. Yeni Mercedes-Benz SLC, Mart 2016 itibariyle yeni ismi, hak eden değişimi ve tüm ihtişamı ile yollara çıkacak.

Mercedes

E-Class sahnede

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz