DAF GLOKAL’den ilk araç teslimatı

0

Suzuki ile otomotiv, motosiklet ve deniz motorları sektörüne hızlı bir giriş yapan Doğan Holding, ağır vasıta pazarında da DAF Glokal ile büyümesine hızla devam ediyor. Doğan Holding, bünyesinde faaliyete geçen ağır ticari araç pazarına Glokal Motorlu Araçlar ile hızlı giriş yapıyor. DAF’ın Türkiye’de yeniden yapılanma stratejisi doğrultusunda İstanbul’dan başlayarak yapılanmasını sürdüren DAF Glokal ilk araç teslimatlarını gerçekleştirdi.

10 DAF çekici törenle teslim edildi

2017 Yılının ilk araç teslimatını Çebiler Uluslararası Nakliyat ile Medetoğlu Uluslararası Nakliyat firmalarına toplam 10 adet çekici ile gerçekleştiren Glokal Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Murahhas Aza ve Genel Müdürü Ümit Karaarslan teslimat için yapılan törende şunları söyledi:

[yuzo_related]

“Anadolu yakasında Orhanlı-Tuzla mevkiinde yaklaşık 1.800 m2 alanda satış ve servis hizmetine başladık. Ayrıca Glokal  A.Ş. olarak Koşuyolu’nda bulunan merkezimizde de satış hizmeti vermeye devam ediyoruz. Öte yandan önümüzdeki kısa dönem içinde   Avrupa yakasında  DAF marka çekici ve kamyon modelleri için satış, servis ve yedek parça hizmeti vermeye başlayacağız. 2018’e kadar yüzde 6 olmasını hedeflediğimiz DAF Türkiye pazar payını, 2019 yılında yüzde 10 seviyesine çıkaracağız. Çebiler ve Medetoğlu gibi sektörün en önemli isimlerinin markamızı tercih etmelerinden büyük memnuniyet duyuyoruz. Müşteri memnuniyetimizin sürekliliğini sağlamak için tecrübeli ekibimizle birlikte özellikle satış sonrası hizmetlere ayrı bir önem veriyoruz. ”

Çebiler Uluslarası Nakliyat filosuna ilk DAF çekici araçlar dahil olurken Medetoğlu firması ise şu anda filolarında bulunan DAF araçlarına yenilerini katmış oldu. Özellikle üstün araç özellikleri ve yakıt ekonomisi avantajlarının yanısıra satış sonrasına verdikleri önemden dolayı DAF’ı tercih ettiklerini belirten firma yetkilileri daha sonra yapılan kısa bir törenin ardından araçlarını Glokal Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Murahhas Aza ve Genel Müdürü Ümit Karaarslan’dan teslim aldılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here