Dacia Duster’a iki ödül birden

Türkiye’nin en fazla satılan crossoverlarından biri olan Dacia Duster, İngilizlerin favorisi seçildi. Carbuyer 2017 ödüllerinde ‘En Çekici Otomobil’ ve ‘En İyi Kış Otomobili’ seçilen Duster, aynı zamanda ulaşılabilir fiyatıyla da İngilizlerin övgüsünü kazandı.
 

Duster, otomobil uzmanlarından oluşan carbuyer.co.uk ekibini rakipsiz özellikleri, sağlamlığı, yol tutuşu ve kullanıcı dostu özellikleri ile etkiledi ve iki ödül almayı başardı.

Carbuyer editörü Stuart Milne: ” Dacia Duster küçük, sağlam ve kullanılması son derece rahat bir otomobil. Dört tekerlekten çekişli bir versiyonu tercih etmeniz durumunda en zorlu kış koşullarında bile işinizi çok kolaylaştıracak bir yol tutuşuna sahip oluyorsunuz.”

Otomatik Duster 

Duster tüm bu özelliklerine otomatik vites seçeneğini de ekliyor. Dacia, ilk kez Duster ile tüketicinin uzun zamandır beklediği EDC (Efficient Dual Clutch) otomatik vites kutusunu pazara sunuyor.

Duster 1.5 EDC ise Mart 2017’de pazara sunuluyor olacak. 

Türkiye’de Duster ile 2013 yılından bu yana 4×4 pazar lideri olan Dacia, Duster EDC ile iddiasını yineliyor ve konumunu güçlendirmeye hazırlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz