Citroen’i kimler satacak, eski bayiler ne olacak

0

Kısa bir süre önce Bayraktar Holding ile yollarını ayıran Citroen, PSA bünyesinde yeniden yapılanıyor. Yönetim ekibini büyük oranda yenilemeye hazırlanan Citroen, 28 eski bayisi ile yeni sözleşme imzaladı.

Citroën markasının Türkiye’deki faaliyetlerini 4 Mart 2019 itibariyle devralan Groupe PSA Türkiye; Citroën’in mevcut yetkili satıcısı ağı ile yola devam edecek. Groupe PSA Türkiye bünyesinde yer alan Citroën markası, Türkiye’de 28 yetkili satıcı ve 34 satış noktasında temsil edilecek.

[yuzo_related]

Citroën satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerinin kesintisiz ve aksama olmaksızın devam edeceğini belirten Groupe PSA Türkiye Başkanı Olivier Cornuaille; Citroën markasını yıllardır bilen mevcut Citroën yetkili satıcıları ile yola devam edecek olmalarının bir avantaj olduğunun altını çizdi. Cornuaille; “Citroën markasını neredeyse çeyrek asırdır Türkiye’de temsil eden yetkili satıcıların başta da belirttiğimiz gibi neredeyse tamamına yakınıyla yolumuza devam ediyoruz. Markamızı Türkiye’de başarıyla temsil edeceğimizden hiç bir kuşkumuz yok” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here