Citroen Türkiye dünya şampiyonu oldu

Citroën Türkiye, “2015 Yılı Citroën Teknik Danışmanlar Dünya Kupası’nda” şampiyonluk başarısına imza attı.
15 Ekim Perşembe günü Fransa’da düzenlenen “teknik bilgi ve uygulamanın baz alındığı yarışmada, Citroën Türkiye Teknik Ekibi tüm Citroen ekipleri içinde en yüksek dereceyi elde ederek, birinci oldu.

Yarışmada Citroen Türkiye Teknik Hizmetler Müdürü Mehmet Nejat Vardal’ın önderliğinde Ramazan Aldırmaz, Fatih Arı, Volkan Tunç, İlyas Özyurt’tan oluşan *4 kişilik Citroën Türkiye takımı 45’er dakikalık 6 sınavdan başarıyla çıktı.

Citroën Türkiye Teknik Ekibi aralarında Fransa, Japonya, Rusya, Polonya, Brezilya ve Çin’in bulunduğu finalistleri geride bırakarak şampiyonluğa ulaştı..

Citroën Türkiye satış sonrası teknik ekibi zorlu geçen “Motor, otomatik vites kutusu, elektrik, araç geometrisi, fren sistemleri, araç donanımları, onarım metotları, diyagnostik prosedürü ve teknik dokümantasyon kullanımını kapsayan konularda yüksek notlar aldı.
Canlı olarak gerçekleşen ve juri tarafından puanlanan yarışmada; sınav kategorileri gerçek müşteri şikayeti ile başlayarak arızalı bir aracın kabulünden onarılıp teslimatına kadar geçen tüm kritik süreçleri kapsadı. Yarışmada arızanın sebebini bulabilmenin yanı sıra; müşterinin şikayetini de iyi şekilde anlay

Cevap Gönder

Please enter your comment!
Please enter your name here