Citroen kullanıcıları Citroen’i oyluyor

Citroen’in interaktif çevrimiçi değerlendirme web sitesi Citroen Advisor; Türkiye’nin de içinde bulunduğu 57 ülkede hizmet veriyor 400 binden fazla değerlendirmeye ulaştı.

2014 yılında tanıtıldığı günden bu yana sürekli geliştirilen arayüz; Citroen sahiplerinin deneyimlerinin paylaşımıyla veriler oluşturuyor.

Citroen Advisor; 2014 yılından bugüne 6 yılda 57 ülkede kullanılmaya başladı. Citroen’in şeffaflık ve müşterileriyle yakınlık açısından önde olmasını hedefleyen bazı özelliklerle geliştirilen çalışma; kullanıcılara farklı kullanım amacına yönelik birçok hizmet sunuyor. Bunlardan biri de Citroen Advisor Products.

2016 yılında devreye alınan bu ek uygulama müşterilerin teslimat sonrası yeni Citroën’leriyle ilgili görüşlerini değerlendirmeve paylaşma imkânı sunuyor. Burada satıcı değil, markanın kendisi değerlendiriliyor. Kullanıcı her bir modeli sanal showroom aracılığıyla her ülkenin kendi Citroen web sitesi üzerinden değerlendirebiliyor.

Türkiye’de de geçtiğimiz yıl Ekim ayında kullanıcıların hizmetine sunulan Citroen Advisor; kullanıcılara deneyimlerini paylaşma fırsatı sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz