Citroen kampanya hattında sıfır faiz seçeneği de teklif ediyor

Citroen, kampanya atağını yüksek faiz oranları nedeniyle kredi ödeyerek sıfır araba almaktan vazgeçenler için kasım ayına özel faizleriyle başlattı. Artık Citroën modellerine, 0’dan başlayan faiz seçenekleri ile ulaşmak mümkün.

Özgün tasarımı ve dinamik yapısıyla dikkat çeken yeni Citroën C5 Aircross SUV, 202 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve 40 bin TL’ye özel 12 ay yüzde 0,99 faiz seçeneğiyle teklif ediliyor.

Kampanyada yeni C5 Aircross 202 bin TL’den fiyatlandırılıyor.

Kompakt boyutlarıyla kullanışlılık ve geniş iç hacmi bir arada sunan, segmentinin yaratıcısı Yeni Citroën Berlingo’ya 50.000 TL için 12 ay yüzde 0,59 faiz veya 30 bin TL için 12 ay yüzde 0 faiz ile sahip olabilirsiniz. Ayrıca Berlingo ve diğer tüm Citroën ticari modellerinde nakit alımlarda geçerli olmak üzere 3 bin TL indirim fırsatı sunuluyor.

Citroen, kampanya içeren binek modelleri; 50 bin TL’ye 12 ay yüzde 0,59 faiz veya 30 bin TL için 12 ay yüzde 0 faiz ile satışa sunuyor. Citroën C3, SUV deneyimi sunan C3 Aircross SUV, konforun en tarz hali C4 Cactus, yüksek performans ve düşük yakıt tüketimi sunan C-Elysée modelleri kampanyadan yararlanabiliyor. Bu modellerde ayrıca nakit alımlarda geçerli 5 bin TL indirim fırsatı da bulunuyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz