Cardata ile 2. el Hyundai’lere 10 saniyede fiyat bilgisi

Hyundai, ikinci elin veri bankası Cardata ile el sıkıştı.

Hyundai ’nin ikinci eldeki H-Promise sistemine dahil olan yetkili satıcıları, ikinci el otomobil pazarında, araçlarla ile ilgili tüm bilgileri vererek araçları online olarak fiyatlandıran Cardata uygulamasına geçti.

Hyundai, bu sistemi kullanarak müşterilerine doğru ve güncel 2. el araç fiyat bilgisini verirken, hız, kolaylık ve güvenilirlik de sağlanmış olacak.

Cardata ile 10 saniyede fiyat bilgisi hazır

Hyundai H-Promise projesi içinde yer alan yetkili satıcılar, takasa gelen herhangi bir aracın ikinci el değerini öğrenmek isteyen müşterilerine, araç bilgilerini Cardata uygulamasına girerek güncel fiyat bilgisini 10 saniye içinde verebilecekler.
Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, Cardata uygulamasının, devreye aldıkları H-Promise sistemi içinde yer alan yetkili satıcılara 2.el takas alımlarında büyük kolaylıklar sağlayacağını belirterek, “Bayilerimiz hem zaman kazandıracak, hem de en doğru fiyata anında ulaşarak muhtemel kayıpların önüne geçecek. Sistemi kullanarak takasa alacakları araçlara saniyeler içinde doğru fiyat verebilecekler ve böylece 0 km araç satışlarına da ivme kazandırabilecekler. Aynı zamanda bayi çalışanlarımız doğru 2.el araç fiyat bilgisi için artık çeşitli kaynaklardan 2.el fiyatı bulmak için zaman kaybetmeyecek” dedi.

2. el Hyundai’de fiyatlandırma 10 saniyede yapılabilecek.

Eurotax Türkiye A.Ş. Genel Müdürü Hüsamettin Yalçın ise “Cardata herhangi bir 2.el aracın model yılı, marka, model, kasa tipi, yakıt, vites, km bilgisi ve ekspertiz durumuna göre güncel 2.el araç değerini veren online fiyatlandırma uygulamasıdır. Böylelikle bu sistem bayilere hız, kalite ve kurumsallık getirmektedir. Cardata’yı sadece otomobil bayileri kullanmıyor. Cardata’nın otomobil bayilerinden sigorta şirketlerine, banka ve finans kurumlarına, filo ve kiralama şirketlerine kadar geniş bir kullanım alanı var” diye konuştu.

Cardata nedir?

  • Türkiye ikinci el pazarında satılan 11.204 adet modellerin güncel ve doğru fiyat değerini sadece 10 saniyede verebilen bir sistem.
  • Fiyat sorgusu yapılan her otomobilin teknik ve donanım bilgilerini getiren bir sistem.
  • Gelişmiş hasar/ekspertiz özelliği ile aracın tüm hasar, boya ve parça değişimlerine göre fiyatlandırma sunabilen bir sistem.
  • İkinci el değerlerinin yanı sıra araçların 0km fiyatlarını da hızlıca öğrenebileceğiniz bir sistem.
  • Tek tek sorgu yerine toplu sorgulama yaptırabilen bir sistem.
  • Internet’in yanısıra hem IOS hem de Android mobil uygulamasına sahip bir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz