Caddy’den 3 farklı donanım seçeneği

Transporter’la birlikte Volkswagen Ticari ailesinin Türkiye’de en fazla ilgi gören aracı Caddy, geniş iç hacmiyle dikkat çekiyor.

Caddy küçük otomobiller ile büyük ticari araçlar (Minibüsler) arasında bir geçiş segmenti olarak gözüküyor. Trendline, Comfortline ve Maxi Van olmak üzere 3 farklı donanımsal modeli bulunan Caddy’nin Comfortline modelinin kalbinde 102 beygirgüç üreten 1.6 TDI motor ünitesi yer alıyor. 250 Nm torkla arazi kullanıma oldukça uygun olan araçta tercihe göre 5 ileri manuel şanzımana sahip olan modeli veya 7 ileri DGS otomatik şanzımana sahip modeli seçilebiliyor.

13 saniyede 100 kilometreye kadar çıkabilen Caddy, ortalama 5,7 litrelik karma yakıt tüketimiyle sınıfında başarılı bir performans sergiliyor.

4+1 yolcu kapasiteli aracın manuel şanzımana sahip modeli en fazla 2 bin 253 kilogram yük taşıyabiliyor. Boyutları 4 bin 406 milimetre uzunluğunda, 1794 milimetre genişliğinde ve 1857 milimetre yüksekliğinde olarak belirtilen ve kullanıcıları özellikle yerden yükseliğiyle cezbeden Caddy’nin Kombi karoseri, Volkswagen bayilerinden 44 bin 905 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz