Intercity halka açıldı

0

Caddede Olmaz Piste Gel” sloganı ile hız tutkunlarını her yıl düzenlediği pist günlerine davet eden Intercity İstanbul Park, 2017 yılının ilk etkinliğini tamamladı. Intercity Clio Cup ve Intercity Megane Cup 2017’nin birinci ayakları 8 ve 9 Nisan 2017 tarihinde koşuldu. 8 Nisan Cumartesi günü düzenlenen Intercity Clio Cup yarışında beşinci pozisyondan başlayan Erdem Atlı yarışı en önde bitirerek kupanın ilk ayağının galibi oldu. Erdem Atlı’nın ardından Ara Miraşoğlu ikincilik kürsüsünde, M. Özgün Mağdala ise üçüncülük kürsüsünde kupalarını aldılar.

Intercity Clio Cup 2017

9 Nisan Pazar günü düzenlenen Intercity Megane Cup 2017 yarışımızda yarışa pole pozisyonundan başlayan Yalım Ersoy pozisyonunu koruyarak kupanın ilk ayağının galibi oldu. Yalım Ersoy’un ardından Saltuk Orkun Eribol ikincilik kürsüsünde, Çağlayan Çelik ise üçüncülük kürsüsünde kupalarını aldılar.

Toplam 47.408 beygir gücünde 249 otomobilin piste çıktığı hafta sonunda etkinliğe katılanlar Intercity İstanbul Park’ı güvenle turlarken, tribünlerdeki seyirciler de keyifli bir hafta sonu geçirdi.

İkinci ayak ne zaman?

Intercity Cup 2017’in ikinci ayağı 20 ve 21 Mayıs tarihlerinde koşulacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here