Büyüsen de tarzını kaybetme

 

 

Fiat Türkiye’nin, 500 ailesinin 5 kapılı en yeni üyesi 500L için hazırladığı reklam kampanyası, “Büyüsen de tarzını kaybetme” mottosuyla ekranlara geliyor. Reklam filminde 20’li yaşlarındaki gençler 30’lu yaşlarına mesaj göndererek, gençlik hayallerinden vazgeçmemelerini, yaşları ilerlese de tarzlarını korumalarını istiyor. Reklamda, Fiat 500’ün büyüyerek, 5 kişilik bir ailenin ihtiyaçlarına cevap verebilen bir aile otomobiline yani Fiat 500L’ye dönüştüğü, ancak 500’ün çizgilerini, tarzını ve ruhunu koruduğu vurgulanıyor.

 

Başlangıç fiyatı 39.900 TL olan Fiat 500L, biri otomatik şanzımanlı olmak üzere, iki adet Multijet II dizel motor ve yenilikçi Turbo Twinair motor da dahil olmak üzere, iki adet benzinli motor seçeneğiyle pazara sunuluyor.

 

Fiat 500L’nin Popstar versiyonunda, lansmana özel, 3.500 TL değerindeki “Panoramic Edition” paketi, 31 Ağustos’a kadar hediye ediliyor. Müşteriler Panoramic Edition’da, 17 inç alaşımlı camlar, panoramik cam tavan, arka park sensörü, elektrikli bel ayarlı ön ve arka koltuklarla ön ve arka kolçak gibi özelliklere ücretsiz sahip oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz