Bunu sana söylemekten nefret ediyorum

0

Dünden beri Kim Kardeshian'ın poposunun bir özelliği, Paper adlı derginin interneti adeta patlatmak için kullanmasına yol açtı. İstenilen de oldu. Sosyal medya bu resim ve bu resmi Nissan'ın verdiği yanıtla çalkalanmaya bşaladı.

Kısa sürede 15  bini geçen retweetler ile yol alan tartışma, olayın bir "kaza" olması keşfini de beraberide getirdi. Çünkü aynı pozu yıllar önce zamanın ünlü mankeni Iman da çıplak olarak vermişti.

Nissan ise cevabında GT-R isimli seksi modelinin, Kim Kardeshian'ın poposuna meşdan okuyacak büyüklükte olduğuna dikkat çeken ve spolier üzerindeki şampanya kadehi görseliyle twitter da ilk gün yol aldı.

Nissan GT-R mı, Kim Kardeshian mı?

Nissan, GT-R Nismo modeliyle Kim Kardashian’ı karşılaştırdı.

Japon otomobil üreticisi Twitter’da yayınladığı GT-R Nismo modeliyle ünlü magazin yıldızı Kim Kardashian’a rakip oldu. Peki ama nasıl?

Paper dergisi için soyunan ve ilginç hozlarından bir kaçını vererek gündem olan Kardashian, Nissan’ın sosyol hesaplarını yönetenlerin de dikkatini çekti. Nissan'ın sosyal yazarları, Kardashian’ın “Break the Internet” temalı fotoğrafını aynı kahverengi fon üzerinden “Bizimki daha büyük” diyerek cevap verdi.

Nissan’ın bu tweeti sosyal medyayı salladı. Tweet yayınlanmasından bu yana 15 bini geçen retweet rakamınas ulaştı.

Son olarak Nissan'ın attığı tweet ise "Sana bunu söylemekten nefret ediyorum oldu.

Paper ile Kim Kardeshian'a da yönlendirilen bu cevap ile tartışmanın daha da devam edeceği düşünülüyor.

Ayrıca Kardeshian'ın popodaki kadeh fotosunun yıllar önce ünlü manken İman tarafından verildiği de ortaya çıktı.

Kim-Kardeshian-Nissan-GT-R-Paper-tweeter-kapismasi

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here