BMC bayii Demirbaş, Temsa Avenue satacak

 

BMC'nin en büyük otobüs bayii Demirbaş

resmen TEMSA ailesinde

 

BMC’nin en fazla otobüs satışını gerçekleştiren bayisi FSM Demirbaş, TEMSA bayiliğine başladı.

 

Temsa'nın toplu taşımacılıktaki modeli Avenue satışları üzerine yoğunlaşacak olan FSM Demirbaş, İstanbul Sancaktepe’deki tesislerinde BMC otobüslerinin yanı sıra Temsa marka otobüslerinin de yetkili bayisi oldu.

 

Demirbaş, şubat ayında imzaladığı Temsa başilik anlaşması sonrasında otoawjanda'ya, iki markanın otobüslerinin motor ve şanzıman gibi ortak özelliklere  sahip olmasının, bu bayiliği almasındaı teknik yeterlilik sağladığını söylemişti.

BMC’de yaşana krizin ardından fabrikadan araç alımı yapamayan FSM Demirbaş, Temsa ile Şubat ayında bayilik anlaşması imzalamıştı.

 

FSM Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş, Sancaktepe’de bulunan merkezinde Temsa Bayiliğinin de açılışında Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik, Temsa Satış Pazarlama Direktörü Murat Anıl, İstanbul Otobüs A.Ş Genel Müdürü Abdullah Yasir Şahin, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’in yanı sıra Türkiye genelindeki otobüs dernekleri başkanları ve 200’ün üzerinde halk otobüsü yatırımcısını ağırladı.

 

Temsa ve BMC bayiliğini aynı anda yürüteceğini tekrarlayan Demirbaş, “Uzun yıllardır BMC markasını Türkiye genelinde başarıyla temsil ettik. Bugünden itibaren Temsa ailesine de katılmış bulunuyoruz. Aynı başarıyı Temsa ile de göstermeyi arzu ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz