Skoda bisiklet satacak

Ulaşımın önemli ve çevreci tercihlerinden bisiklet, yeniden popüler günlerine dönüyor.

Skoda bisiklet, yüzlerce seçenek, uzun tatiller, tatil beldeleri, güzel havalar bisikleti yeniden insanların gündemine sokmaya başladı.

Bisiklet seçeneklerinden birini de Skoda markası oluşturuyor.

Çekya markası Skoda’nın sadece otomobil ürettiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

skoda_bisiklet-yeti

120 yıl önce, 1895 yılında bisiklet üretmeye başlayan Skoda’nın kurucuları Vaclav Laurin ve Vaclav Klement, bugün yılda 1 milyon adetten fazla satış yapan bir otomotiv markasının temellerini atmışlardı.

Tarihinde önemli bir yere sahip bisikletlerine her zaman bağlı kalan Skoda, şimdi ise bisikletlerini Türkiye’de satışa çıkardı.

Şu anda Türkiye’de beş farklı Skoda bisiklet modeli satmaya başlayan marka, kadro geometrisi sayesinde büyük jantlı bisikletlerin dezavantajlarını ortadan kaldırarak kendine özgü bir kontrol sunuyor.

Skoda bisiklet, zor yol koşullarında dahi enerjinin en üst düzeyde yola aktarılmasını sağlayan pedallar, kullanıcılara zorlu şartlarda takviye oluşturuyor.

skoda_bisiklet_2
2016 model bisiklet koleksiyonu ve dağ bisikletleri, Skoda yetkili satıcılarından satın alınabilecek.

Skoda Bisiklet, konfor odaklı kadrosu, daha dik sürüş pozisyonu sayesinde sırt ağrılarının önüne geçiyor. Yolda karşılaşılabilecek rahatsız edici titreşimler ise, hassas yaylı süspansiyon sistemi sayesinde en aza indirgeniyor.

27 inç ve 29 inç jantlara sahip Skoda bisikletlerin fiyatları 24 ve 27 vitesli olarak 1.925 TL + KDV den başlıyor.

skoda_1899_model_bisiklet

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz