Binek otomobilde o koltuğa 19. kez oturuyor

0

Renault 2018 satışları ve iletişim çalışmaları ile yılı 4 ödülle kapattı. En Çok Satılan Otomobil ve Hafif Ticari Araç Markası, En Çok Satılan Binek Otomobil Markası ödüllerinin yanısıra; Şerit Takip Sistemi – Çizgini Bozma çalışması ile Yılın Gazete Uygulaması ve 2018 yılında yapılan basın test sürüşü-tanıtım etkinlikleri kategorisinde Dacia Duster Yılın Basın Lansmanı ödüllerini aldı.

Renault Clio pazarda en çok satılan modellerden biri

Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından düzenlenen 2018 Satış ve İletişim Ödülleri töreninde; Renault, 2018 yılında gerçekleştirdiği 85 bin 839 satış adedi ile marka bazında ilk sırayı alırken yüzde 13,8 pazar payı elde etti. Renault aynı zamanda 19. kez En Çok Satılan Binek Otomobil oldu; 76 bin 931 satış adedi ile binek otomobil pazarından yüzde 15,8 pay aldı.

[yuzo_related]

Renault, İletişim kategorisinde de ODD Gladyatör ödülü aldı. Şerit Takip Sistemi – Çizgini Bozma uygulaması Yılın Gazete Uygulaması seçildi. Halka açık kategorilerde verilen oylar ile ilk 5 içinde yer alan Renault, Çizgini Bozma çalışması ile rakiplerini geride bırakarak ödüle layık görüldü.

Dacia Duster test sürüşü Ege’de on road ve off road parkurda yapıldı

Basın mensuplarının, 2018 yılında katıldıkları lansmanlar arasından belirlediği Yılın Basın Lansmanı ödülünü Dacia Duster organizasyonu elde etti. Basın mensuplarının oylarıyla bu ödüle layık görülen Duster basın lansmanı, 4×2 versiyonunun yanı sıra 4×4 versiyonu ile off-road özel parkurunda gerçekleşmişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here