Bazı Audi sahiplerine Exclusive servis

0

Doğuş Otomotiv-Audi'den

dünyada ilk uygulama

Lüks otomobil sınıfının üç büyüğünden biri olarak gösterilen Audi'nin Türkiye'de başlattığı bir uygulama, dünyada ilk oldu. Doğuş Otomotiv – Audi, alman markanın bmazı modellerine sahip olanlar için özel bir servis uygulamasmı başlattı.

Bazı Audi sahiplerinin yararlanabileceği bu servis noktası, İstanbul-Esenyurt'taki Doğuş Oto bünyesinde konumlandırıldı.

Doğuş Otomotiv-Audi’nin A8, R8 ve S ve RS modellerinin kullanıcılarına özel olarak tasarlanan Audi Exclusive Atölye, bir servis alanından çok bir uzay laboratuarını andırıyor.

Yeni uygulama ile Audi Exclusive Atölye'ye araçlar tek tek ve randevuyla alınıyor.

 

SOFİSTİKE VE ÖZEL DEKORASYONLU

Karşılama bölümünden, oturma bölümüne, servis alanına kadar özel olarak tasarlanan Audi Exclusive Atölye, misafirlerine günün çok ötesinde bir mekân ve zaman hissi veriyor. Sofistike bir sadelik içeren renklerle özel olarak dekore edilen Audi Exclusive Atölye’nin karşılama bölümü huzur ve keyif veren bir alana dönüşüyor.

Butik araç servisinin öncü örneği Audi Exclusive Atölye’nin servis alanı ise hizmet verdiği Audi modelleri gibi, tasarım ve mühendisliğin birlikteliğini sergileme amacıyla dekore edilmiş.

S, RS, A8 ve R8 modellerinin bakımı için özel olarak geliştirilen bilgisayar ve elektronik cihazlarla minimalist tasarımı buluşturan servis alanı, misafirlere bir modern sanat galerisinde oldukları hissini veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here