Ayda 500 TL taksitle Suzuki

Suzuki'nin kompakt modeli Baleno

Suzuki’de 2 bin 500 TL’lik destek ve 500 TL’den başlayan aylık taksit fırsatı

Kompakt otomobil uzmanı Suzuki, Swift ve Baleno modelleri için Kasım ayına özel oluşturduğu kampanyasında, Vitara için de özel fiyat avantajına devam ediyor. 

Kampanya kapsamında Suzuki, Swift modeli için 2 bin 500 TL’lik takas veya ilk alım desteğinin yanı sıra; 48 ay vadeli 20 bin TL’lik kredi için ayda 500 TL’lik ödeme seçeneği teklif ediyor.

suzuki_baleno-on-GorunumSuzuki, en yeni modeli Baleno için de sunduğu benzer fırsatlarla otomobil sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Suzuki, 2 bin TL’lik takas veya ilk alım desteğinin yanı sıra; aylık 500 TL’den başlayan ödeme fırsatı sunuyor.

Suzuki, 20 bin TL için 48 aya varan ve 500 TL’den başlayan aylık taksit fırsatı ile otomobil sahibi olmak isteyen herkesin Baleno farkını yaşamasını hedefliyor.

suzuki-vitara-test
Off-road yetenekleri de dikkat çeken Suzuki Vitara, ekonomik fiyatıyla da iddialı

Öte yandan Suzuki’nin efsanevi modeli Vitara da fiyat avantajını korumaya devam ediyor. Zengin donanımıyla SUV segmentinin öne çıkan modellerinden biri olan Vitara’ya, 74 bin 900 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla sahip olunabiliyor.

Baleno ve Swift için düzenlenen kampanyalar ile birlikte tüm Suzuki modellerine özel, avantajlı yakıt alımı sağlayan Aytemiz Kart da araç sahiplerine hediye ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz