Audi RS 7 Sportback Türkiye’de satışa çıktı

 

Audi’nin, quattro GmbH tarafından geliştirilen, spor bir otomobilin gücünü, geniş, beş kapılı bir coupe ile birleştiren yeni modeli RS 7 Sportback Türkiye yollarıyla buluştu.

 

Kalbinde, Audi’nin küçültme stratejisini yüksek performans segmentine taşıyan 4.0 TFSI motorun yer aldığı otomobil 0’dan 100 kilometre hıza 3,9 saniyede ulaşıyor. Saatte 305 kilometreye kadar çıkabilen RS7 560 hp güç üreten biturbo V8’in gücüyle birlikte 560 beygir güç üretiyor ve 100 kilometrede ortalama 9,8 litre yakıt tüketiyor.

 

 

Dış tasarımında kısmen hafif boyalı LED farları, parlak siyah petek ızgarası, mat alüminyumdan ek parçaları ve geniş kapı pervazlarıyla dikkat çeken RS7, mat alüminyum ve karbon olmak üzere iki opsiyonel stil paketiyle daha fazla kişiselleştirmeye olanak tanıyor.

 

İç tasarımında siyah fon üzerine beyaz rakam çizgileri ve kırmızı kadranlara sahip göstergelerinin ilk bakışta dikkat çektiği otomobilin altı düzleştirilmiş, üç kollu ve çok fonksiyonlu direksiyonuna, aydınlatmalı kapı eşiklerine, geniş sürücü bilgi ekranına ve MMI navigasyon plus sisteminin hareketli ekrana RS amblemleri yerleştirilmiş.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz