Audi R8’e Iron Man 3 görevi

 

Iron Man filmlerinin otomobili Audi, mayıs ayında vizyona girecek yeni filmde de başrolde. 

Audi, Marvel’ın Iron Man 3 filmi için Disney ve Marvel Entertainment Ltd.’nin bir kolu olan Marvel Stüdyolarıyla güçlerini birleştirdi. Serinin birinci ve ikinci filmlerinde Audi R8, R8 Spyder, A8, S5 ve Q7 yer almıştı.

 

Filmin süper kahramanı Iron Man’e dönüşen karakteri Tony Stark’ı bir kez daha aktör Robert Downey Jr. tarafından canlandırılıyor. Filmde zırhını çıkardığı zamanlarda teknoloji meraklısı milyarder R8 e-tron spor otomobilin prototipinin direksiyonuna geçmiş olarak görülecek. Oscar ödüllü Gwyneth Paltrow da Stark Sanayi’nin CEO’su ve Tony Stark’ın kız arkadaşı Virginia “Pepper” Potts rolünde filmde tekrar yer alıyor ve Audi S7 Sportback kullanıyor.

FİLMİN KONUSU

Marvel’ın Iron Man 3 serisinde şımarık ancak akıllı sanayici Tony Stark/Iron Man’in karşısında sınır tanımayan bir düşmanı var. Düşmanının elinde kendi dünyasının yıkıldığını gören Stark, sorumluları bulmak için acıklı bir maceraya atılıyor. Stark’ın cesareti bu yolculuğun her durağında teste tutulacak. Stark, sadece kendi cihazlarıyla hayatta kalmaya çalışacak ve kendisine en yakın olanları korumak için sezgilerine güvenmek zorunda olacak. Mücadele ederken Stark uzun zamandır peşini bırakmayan sorunun da yanıtını keşfedecek: insan mı zırhını yapar, zırh mı insanı?

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz